Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Lokale użytkowe Wodnica – na sprzedaż i na wynajem Wodnica

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Lokal użytkowy Wodnica

Wodnica,pomorskie

1 500 000 zł250 m² 6 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:garaż wolnostojący

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Urokliwe siedlisko w Wodnicy k. Ustki - idealne miejsce do życia.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

599 000 zł116,95 m² 5 121,85 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:tak

Praca i mieszkanie pod jednym dachem - wyjątkowa okazja na rynku lubińskim! Ta unikalna nieruchomość to idealne rozwiązanie zarówno dla osób poszukujących komfortowego miejsca do zamieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²50 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal 50m 2 ustronie handlowo-usługowy, położony przy ruchliwej ulicy zarówno dla ruchu pieszych jak i samochodowego. Weście i wystawa okienna od głównej ulicy, możliwość umieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy, ul. Tuwima

Stare Miasto,Słupsk(Wodnica + 15 km)

1,82 zł/m²1 097 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy W centrum słupska 1097 m.2, o charakterze handlowo - usługowym. Aktualnie dostępnych jest 6 niezależnych pomieszczeń., z możliwością własnej adaptacji. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Lubin

USTRONIE,Lubin(Wodnica + 22 km)

590 000 zł108,86 m² 5 419,81 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

DO sprzedaży funkcjonalny lokal użytkowy o pow. 108,86m2 położony na wysokim parterze oraz w podpiwniczeniu. Lokal posiada niezależne wejście od ulicy a przed budynkiem ogólnodostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy, ul. Leśna

Jarosławiec(Wodnica + 21 km)

10 500 000 zł800 m² 13 125 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:34

 

Parking:garaż wolnostojący

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Wyjątkowa oferta inwestycyjna! ośrodek wypoczynkowy na działce.

Szczegóły ogłoszenia

7 990 000 zł815 m² 9 803,68 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:22

 

Parking:garaż wolnostojący

Gotowa inwestycja mieszkaniowa - Ustka, ul. Krokusowa Na sprzedaż kompleks nieruchomości mieszkalnych stanowiący w pełni wynajęty, funkcjonujący produkt inwestycyjny, generujący stabilny,.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł197,40 m² 5 015,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nowa promocyjna cena! na sprzedaż funkcjonalny nowoczesny lokal użytkowy - al. 3 maja Oferujemy na sprzedaż przestronny i funkcjonalny lokal użytkowy o powierzchni 197 m , usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

775 000 zł47,47 m² 16 326,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Wyjątkowy lokal użytkowy w samym sercu Słupska ul. Tuwima 6 Szukasz idealnego miejsca na swoją działalność w topowej lokalizacji? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż nowoczesny,.

Szczegóły ogłoszenia

20 zł/m²319 m² 6 380 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wynajem Nr oferty: wldoc7641 Kategoria: lokal użytkowy Miasto: lubin Powierzchnia: 318,58m2 opis Na wynajem lokal znajdujący się w Lubinie o następujących parametrach: - powierzchnia użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł101 m² 4 257,43 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Sprzedam lub zamienię na mieszkanie w Lubinie. Lokal o powierzchni 101 m2 posadowiony jest na działce 140 m2. W chwili obecnej w nieruchomości znajdują się pomieszczenia niezbędne.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij